Si technicky zručný a oprava strojov ti nerobí problém? Tak poď k nám na pozíciu technického operátora!

Informácie o pracovnom mieste

    • Miesto práce
    • Račianska 44, 831 02 Bratislava

    • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
    • Celková mzda (brutto) 6,30 € – 7 € EUR/hod. + 10% odmeny z hodinovej mzdy

    • Druh pracovného pomeru
    • Plný úväzok

    • Termín nástupu
    • Hneď

    • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
    • Chceš okúsiť chuť čokolády a podieľať sa na jej vzniku? Máš záujem byť súčasťou výrobného procesu čokolády a cukroviniek ktorým nik neodolá? V tom prípade si na správnom mieste. Do nášho tímu hľadáme technického operátora ktorý chce prispieť svojou prácou k dokonalej chuti!

    • Primárna náplň práce by bola:
    • Výmena chybného komponentu za komponent, výmena reťazí, čerpadiel, remeňov
      Rozobratie daného stroja (danej časti) mechanická výmena a poskladanie stroja (danej časti)
      Zodpovednosť za prípravu strojov pri zmene sortimentu linky a taktiež za jej plynulý chod
      Kooperácia s údržbárom v prípade väčšej poruchy na danej linke
      Obsluha a pomoc pri nastavení rôznych strojov ktoré slúžia na výrobu, balenie a formovanie čokoládových špecialít

      Práca je vykonávaná v 8 a 12 hodinovom režime v 2, 3 a 4 zmenových prevádzkach.

    • Zamestnanecké výhody, benefity
    • Motivujúce platové ohodnotenie
      Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze
      Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
      Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
      Elektronická stravovacia karta
      Stravné v hodnote 3,83 €
      Pravidelné komplexné zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
      Relax centrum v priestoroch firmy
      Osobný a kariérny rast
      Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
      Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 – 4 %
      Životné poistenie
      Darčekové poukážky na mesačnej báze
      Odmeny pri pracovných jubileách
      Odmena pri životnom jubileu
      A mnoho ďalšieho.

    Chceš sa dozvedieť viac? Všetko potrebné ti objasníme v telefonickom rozhovore.

Požiadavky na zamestnanca

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
    Stredoškolské s maturitou
    Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    Vysokoškolské I. stupňa

  • Vzdelanie v odbore
  • Mechanik, Strojár, Technik, Elektrotechnik

  • Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Mať technické zručnosti
    Skúsenosti s údržbou/opravou strojov alebo liniek veľkou výhodou
    Skúsenosti s výmenou čerpadiel, remeňov, reťazí
    Tímový hráč
    Logické myslenie
    Ochota učiť sa nové veci
    Základy na PC

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

CV posielajte na Tomas.Hricisin@mdlz.com