Chceš vedieť formovať čokoládu podľa svojej chuti? Tak poď k nám na pozíciu Strojníka Formovania!

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce
  • Račianska 44, 831 02 Bratislava

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
  • Celková mzda (brutto) 5,50€ – 6€ EUR/hod. + 10% odmeny z hodinovej mzdy

  • Druh pracovného pomeru
  • Plný úväzok

  • Termín nástupu
  • Hneď

  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Obsluha strojov na formovacom úseku linky – temperovacie a nalievacie zariadenia, zásobníky.
    Nastavovanie parametrov týchto zariadení a zaznamenávanie týchto parametrov písomnou aj elektronickou formou. Zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosti podľa typu výroby podľa pokynov predáka zmeny alebo tím lídra.
    Zodpovednosť a aktívne podieľanie sa na čistení linky a dodržiava 5S
    Kontrola sít a magnetov na vyššie uvedených zariadeniach
    Príprava a načerpávanie hmoty podľa typu výroby, príprava nalievacích zariadení podľa typu výroby (výmena nalievacích dosiek), príprava a násyp surovín, znalosť aróm a ich bezpečného používania
    Pracuje sa v 2,3,4 zmennej prevádzke.
    Pri nástupe je nutné mať platný potravinársky preukaz.

    • Zamestnanecké výhody, benefity
    • Motivujúce mzdové ohodnotenie
      Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze
      Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
      Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
      Elektronická stravovacia karta
      Stravné v hodnote 3,83 €
      Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
      Relax centrum v priestoroch firmy
      Osobný a kariérny rast
      Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
      Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 – 4 %
      Životné poistenie
      Darčekové poukážky na mesačnej báze
      Odmeny pri pracovných jubileách
      Odmena pri životnom jubileu

  • Požiadavky na zamestnanca

    • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    • Stredoškolské bez maturity
      Stredoškolské s maturitou
      Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
      Vysokoškolské I. stupňa

    • Vzdelanie v odbore
    • Cukrár, pekár, kuchár, strojníka, mechanika, technika

    • Osobnostné predpoklady a zručnosti
    • Skúsenosti z výroby (veľká výhoda)
      nastavovanie strojov, obsluha ovládacích panelov (podmienka)
      Efektívna komunikácia v rámci tímu
      Schopnosť učiť sa
      Schopnosť učiť ostatných
      Schopnosť pracovať samostatne
      Inzerujúca spoločnosť
      Stručná charakteristika spoločnosti
      Mondelēz International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
      druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete. Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

    V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelēz Figaro bude vzhľadom na veľký počet záujemcov kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

    CV posielajte na Tomas.Hricisin@mdlz.com