Chceš vedieť formovať čokoládu podľa svojej chuti? Tak poď k nám na pozíciu Strojníka Formovania!

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce
    Račianska 44, 831 02 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
    Od 5,00 €/hod (hodinová sadzba je tvorená pevným súčtom základnej zložky 3,50 € a ďalšími zložkami mzdy vo výške 1,50 €) + 10 % prémie z hodinovej sadzby
  • Druh pracovného pomeru
    Plný úväzok
  • Termín nástupu
    Hneď
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Tvojou náplňou práce bude:
  • Obsluha strojov na formovacom úseku linky – temperovacie a nalievacie zariadenia, zásobníky.
    Nastavovanie parametrov týchto zariadení a zaznamenávanie týchto parametrov písomnou aj elektronickou formou. Zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosti podľa typu výroby podľa pokynov predáka zmeny alebo tím lídra.
    Zodpovednosť a aktívne podieľanie sa na čistení linky a dodržiava 5S
    Kontrola sít a magnetov na vyššie uvedených zariadeniach
    Príprava a načerpávanie hmoty podľa typu výroby, príprava nalievacích zariadení podľa typu výroby (výmena nalievacích dosiek), príprava a násyp surovín, znalosť aróm a ich bezpečného používania
    Pracuje sa v 2,3,4 zmennej prevádzke.
    Pri nástupe je nutné mať platný potravinársky preukaz.

  • Zamestnanecké výhody, benefity
    Motivujúce mzdové ohodnotenie
    Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze
    Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
    Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
    Stravné lístky v hodnote 3,60 €
    Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
    Relax centrum v priestoroch firmy
    Osobný a kariérny rast
    Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
    Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 – 4 %
    Životné poistenie
    Darčekové poukážky na mesačnej báze
    Odmeny pri pracovných jubileách
    Odmena pri životnom jubileu
  • Požiadavky na zamestnanca

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    Stredoškolské bez maturity
    Stredoškolské s maturitou
    Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    Vysokoškolské I. stupňa
  • Vzdelanie v odbore
  • Cukrár, pekár, kuchár, strojníka, mechanika, technika

  • Osobnostné predpoklady a zručnosti
    Skúsenosti z výroby (veľká výhoda)
    nastavovanie strojov, obsluha ovládacích panelov (podmienka)
    Efektívna komunikácia v rámci tímu
    Schopnosť učiť sa
    Schopnosť učiť ostatných
    Schopnosť pracovať samostatne
    Inzerujúca spoločnosť
    Stručná charakteristika spoločnosti
    Mondelēz International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
    druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete. Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.
  • V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelēz Figaro bude vzhľadom na veľký počet záujemcov kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

    CV posielajte na Tomas.Hricisin@mdlz.com