Chceš vedieť formovať čokoládu podľa svojej chuti? Tak poď k nám na pozíciu Strojníka Formovania!

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce
    Račianska 44, 831 02 Bratislava

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
    od 5,50€ /hod + 10 % odmeny z hodinovej sadzby ku každej hodine. Priemerný mesačný zárobok vrátane príplatkov 1200 € Brutto
  • Druh pracovného pomeru
    Plný úväzok
  • Termín nástupu
    Hneď
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Tvojou náplňou práce bude:
    • Obsluha strojov na formovacom úseku linky – temperovacie a nalievacie zariadenia, zásobníky. Nastavovanie parametrov týchto zariadení a zaznamenávanie týchto parametrov písomnou aj elektronickou formou
    • Zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosti podľa typu výroby podľa pokynov predáka zmeny alebo tím lídra. Zodpovednosť a aktívne podielanie sa na čistení linky a dodržiava 5S
    • Kontrola sít a magnetov na vyššie uvedených zariadeniach
    • Príprava a načerpávanie hmoty podľa typu výroby, príprava nalievacích zariadení podľa typu výroby (výmena nalievacích dosiek), príprava a násyp surovín, znalosť aróm a ich bezpečného používania

    Pracuje sa v 2,3,4 zmennej prevádzke. Pri nástupe je nutné mať platný potravinársky preukaz.

  • Zamestnanecké výhody, benefity

Motivujúce mzdové ohodnotenie
Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze
Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
Elektronická stravovacia karta
Stravné v hodnote 3,83 €
Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
Relax centrum v priestoroch firmy
Osobný a kariérny rast
Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 – 4 %
Životné poistenie
Darčekové poukážky na mesačnej báze
Odmeny pri pracovných jubileách
Odmena pri životnom jubileu

Požiadavky na zamestnanca

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
    Stredoškolské s maturitou
    Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    Vysokoškolské I. stupňa

  • Vzdelanie v odbore
  • Cukrár, pekár, kuchár, strojníka, mechanika, technika

  • Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Skúsenosti z výroby (veľká výhoda)
    nastavovanie strojov, obsluha ovládacích panelov (podmienka)
    Efektívna komunikácia v rámci tímu
    Schopnosť učiť sa
    Schopnosť učiť ostatných
    Schopnosť pracovať samostatne
    Inzerujúca spoločnosť
    Stručná charakteristika spoločnosti
    Mondelēz International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
    druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete. Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelēz Figaro bude vzhľadom na veľký počet záujemcov kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

CV posielajte na Tomas.Hricisin@mdlz.com