Oznam! Hľadá sa Strojník Balenia do Čokoládovne FIGARO

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce
    Račianska 44, 831 02 Bratislava

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
    Od 4,20 €/hod (hodinová sadzba je tvorená pevným súčtom základnej zložky 3,50 € a dalšími zložkami mzdy vo výške 0,70 €) + 10 % prémie z hodinovej sadzby
  • Druh pracovného pomeru
    Plný úväzok
  • Termín nástupu
    Hneď
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
    Chcel by si pôsobiť vo výrobnom procese čokolády a cukroviniek, ktoré majú všetci tak radi? Chcel by si naštartovať svoju kariéru v potravinárskej výrobnej sfére z ktorej si aj niečo sladké odnesieš? Tak neváhaj a čítaj ďalej…
  • Tvojou primárnou náplňou práce by bolo:
    Podieľať sa na výrobnej činnosti s tímom danej linky
    Komunikácia s predákom a strojníkom balenia z preberanej zmeny
    Príprava a výmena kotúčov obalu, kontrola správnosti obalov
    Obsluha strojov na baliacom úseku linky – nastavovanie parametrov a ich zaznamenávanie
    Manipulácia so zlomom a sanitačným odpadom
    Kontrola výrobku – odoberanie vzoriek, vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola hmotnosti výrobku
    Absolvovanie školení ktoré rozšíria vaše skúsenosti
    Zodpovednosť za kvalitu výrobkov
  • Zamestnanecké výhody, benefity
    Priemerný mesačný zárobok od 700 € v čistom
    Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze
    Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
    Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
    Stravné lístky v hodnote 3,60 €
    Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
    Relax centrum v priestoroch firmy
    Osobný a kariérny rast
    Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
    Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 – 4 %
    Životné poistenie
    Darčekové poukážky na mesačnej báze
    Odmeny pri pracovných jubileách
    Odmena pri životnom jubileu

Požiadavky na zamestnanca

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    Stredoškolské bez maturity
    Stredoškolské s maturitou
    Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vzdelanie v odbore
    Ideálne potravinársky/cukrársky smer ale obmedzenia sa nekladú
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti
    Zodpovednosť
    Skúsenosti z výroby a s baliacimi strojmi (výhodou)
    Skúsenosť s ovládacími panelmi
    Logické myslenie

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelēz International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

CV posielajte na Tomas.Hricisin@mdlz.com