Do nášho čokoladového tímu hľadáme človeka na pozíciu manipulanta s motorovým vozíkom ktorý je rýchly ako blesk a chôdza a logistika/organizovanie mu nerobí problém.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce
  • Račianska 44, 831 02 Bratislava

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
  • 5,20€ – 5,60€/hod + 10% prémie z hodinovej sadzby

  • Druh pracovného pomeru
  • Plný úväzok

  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Obsluha elektrického motorového NZV
    Odvoz paliet s hotovým výrobkom a polotovarom
    Príprava obalového materiálu a materiálu potrebného na ostatnú výrobu (formy, biele debničky, cisterny…)
    Tlač štítkov, kontrola a nastavovanie dátumu a strečovanie paliet

    Je nutné mať platný preukaz na obsluhu motorových vozíkov a potravinársky preukaz.

  • Zamestnanecké výhody, benefity
  • Motivujúce platové ohodnotenie
    Pravidelené platové navýšenia na ročnej báze
    Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
    Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
    Stravné v hodnote 3,60 €
    Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
    Relax centrum v priestoroch firmy
    Osobný a kariérny rast
    Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
    Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 – 4 %
    Životné poistenie
    Darčekové poukážky na mesačnej báze
    Odmeny pri pracovných jubileách
    Odmena pri životnom jubileu

Požiadavky na zamestnanca

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
    Stredoškolské s maturitou
    Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Vzdelanie v odbore
  • Mechanik, Strojár, Technik, Elektrotechnik

  • Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Skúsenosti s motorovým vozíkom
    Platné papiere na skupiny A,D podmienka
    Práca s PC (podmienka) aspoň základná znalosť
    Ochota učiť sa nové veci
    Flexibilita v rámci zmenovosti

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez Figaro bude vzhľadom na veľký počet záujemcov kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

CV posielajte na Tomas.Hricisin@mdlz.com