Vyberte stranu

Do nášho čokoladového tímu hľadáme človeka na pozíciu manipulanta s motorovým vozíkom ktorý je rýchly ako blesk a chôdza a logistika/organizovanie mu nerobí problém.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce

    Račianska 44, 831 02 Bratislava

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
  • 5,20€ – 5,60€/hod + 10% prémie z hodinovej sadzby

    • Druh pracovného pomeru
    • Plný úväzok

    • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
    • Obsluha elektrického motorového NZV
      Odvoz paliet s hotovým výrobkom a polotovarom
      Príprava obalového materiálu a materiálu potrebného na ostatnú výrobu (formy, biele debničky, cisterny…)
      Tlač štítkov, kontrola a nastavovanie dátumu a strečovanie paliet

      Je nutné mať platný preukaz na obsluhu motorových vozíkov a potravinársky preukaz.

    • Zamestnanecké výhody, benefity
    • Motivujúce platové ohodnotenie
      Pravidelené platové navýšenia na ročnej báze
      Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
      Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
      Elektronická stravovacia karta
      Stravné v hodnote 3,83 €
      Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
      Relax centrum v priestoroch firmy
      Osobný a kariérny rast
      Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
      Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 – 4 %
      Životné poistenie
      Darčekové poukážky na mesačnej báze
      Odmeny pri pracovných jubileách
      Odmena pri životnom jubileu

  • Požiadavky na zamestnanca

    • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    • Stredoškolské bez maturity
      Stredoškolské s maturitou
      Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    • Vzdelanie v odbore
    • Mechanik, Strojár, Technik, Elektrotechnik

    • Osobnostné predpoklady a zručnosti
    • Skúsenosti s motorovým vozíkom
      Platné papiere na skupiny A,D podmienka
      Práca s PC (podmienka) aspoň základná znalosť
      Ochota učiť sa nové veci
      Flexibilita v rámci zmenovosti

    V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez Figaro bude vzhľadom na veľký počet záujemcov kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

    CV posielajte na Tomas.Hricisin@mdlz.com